WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

         Bizler Sanal Dünyan ekibi olarak, günümüz ticaretinin temel ihtiyacı olan; web üzerindeki tüm işlerinizi titizlikle yapıyoruz.Biliyoruz ki web tasarımı, web yazılımı, sosyal medya yönetimi gibi hizmetleri yapan birçok firma var. Sanal Dünyan ekibi olarak uzun süredir bu sektörün içindeyiz ve alanında deneyimli bir çok çözüm ortağımız var.Bu firmayı kurarken öncelikle araştırdığımız şey; sanal dünyaları için hizmet alanların, yaşadığı sorunlar oldu. İş yapıldıktan sonra revize kısmında problem çıkaran , ödeme konusunda önce anlaşıp daha sonra ek ödeme isteyen , bir veya iki sene sonra şirketi kapatıp hizmet verdikleri şirketleri muhattapsız bırakan gibi iş ahlakına uymayacak şeyler yapan bir çok firma olduğunu gördük.

          Bizim amacımız; beklentilerinizi  en üst düzeyde karşılayıp , seçtiğiniz hizmeti size teslim ettikten sonra, teslim ettiğimiz işi çağın ve sistemin gerektirdiği şekilde tutmak ve Sanal Dünya'da isminizin sürekli ön planda kalmasını sağlamak.